דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​הכירו את אינה פריד

אינה עוסקת בפיתוח מצוינות כמנוע ליצירת בהירות, פרודוקטיביות, צמיחה ואיתנות. מציעה את שירותי לארגונים, למנהלות ולמנהלים, ולעובדים ולעובדות, ולאנשים פרטיים. מאמינה שבכל איש, אישה, מנהל, מנהלת וארגון, טמונה היכולת להיות מצוינים! וזה מאוד מרגש כי בכוחה של מצוינות לפרוץ תקרות זכוכית קיימות ולגלות עולם חדש של אפשרויות ושל הישגים.

אינה מספרת לנו

"בהכשרתי אני יועצת ארגונית, בעלת ניסיון ארגוני וניהולי רב שנים, מאוהבת בעשייה שלי וממוקדת בהצלחת הלקוחות שלי. 

כדי להזניק את העסק הגעתי למעוף סניף פתח תקווה. עברתי קורס קנבה והתחלתי תהליך של ייעוץ. התהליך היה מאוד משמעותי בשבילי, קיבלתי מידע, כלים, נקודות מבט אחרות שהניעו תהליכים חדשים, ולא פחות חשוב קיבלתי מסגרת של תמיכה, הקשבה והרגשה של ביחד. חיכיתי והתרגשתי לקראת כל מפגש. אני מרגישה הרבה יותר ממוקדת וזה מאפשר לי להשתיק רעשי רקע, לנהל את הכוחות ולהתמקד בעיקר. 

בעקבות המלחמה חלק ניכר מהפרויקטים הוקפא, ניצלתי את התקופה לייעוץ עסקי דרך הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף, ולחיזוק התשתית העסקית. כל השירותים במחירים די סמליים ביחס לערך, והחבילה הכוללת נותנת הרגשה שרואים אותנו, מבינים את הצורך ונותנים לו מענה הולם. ממליצה מאד!"

כדי להזניק את העסק הגעתי למעוף סניף פתח תקווה והתחלתי תהליך של ייעוץ. התהליך היה מאוד משמעותי בשבילי, קיבלתי מידע, כלים ונקודות מבט אחרות שהניעו תהליכים חדשים

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.