מאמרים לקידום העסק

 

6 דברים שמציגים את העסק שלכם באור שלילי ברשת

מהם הדברים החשובים שכדאי להיזהר מהם ועלולים להציג אתכם ואת העסק שלכם באור לא רציני ואף שלילי וכיצד תוכלו להימנע מהם ולבלוט בסביבה תחרותית. מאמר מאת: אדי לבנטמן

 

שיתופי פעולה כאמצעי לשיווק עסקים קטנים

מהו שיתוף פעולה עסקי, איך מבצעים זאת הלכה למעשה ולמה זה כל כך חשוב כלכלית ושיווקית לביסוס עסק. מאמר מאת: דני אברמוביץ.

 

מחברה בגרעון תקציבי לעודף תקציבי

ישנן סיבות רבות שמובילות חברות למצב של גרעון תקציבי ויש מגוון דרכים לצאת משם לדרך של תחיה עסקית ורווחיות. מאמר מאת: רן בן חמו.

 

השיווק המסורתי בעולם הדיגיטלי

מהו יתרונו של השיווק המסורתי אל מול השיווק בעולם הדיגיטלי? האם שניהם יכולים לצעוד יחדיו ולמקסם את יכולתו השיווקית של העסק? מאמר מאת: אבי אמיר.

 

קידום העסק בפייסבוק, פעילות בחמישה רבדים

הבחירה להיות בעל עסק מלווה אותנו בכל שעות היממה, גם כשהעסק סגור. שיווק זו שפה אותה אנו מדברים כל הזמן: גם בבואנו למפגש חברתי, לא נפסול איתור הזדמנות עסקית. כך בדיוק נעשה גם בפייסבוק. מאמר מאת: יעל אנגלר

 

מה זה שיווק? ואיך להצליח בו בגדול

כשמדברים על שיווק חשוב לבנות תכנית ממשית שתעזור לנו לבסס את צעדינו העתידיים, להבין ולבנות את מהלכי השיווק שלנו נדבך על נדבך, ולהשיג תוצאות ארוכות טווח. מאמר מאת: אלכס בונר

 

אסטרטגיה- האם תם זמנה?

מה לעשות בזמן הקרוב כדי לקדם את העסק? האם אסטרטגיה קובעת כיצד לפעול או מתי לפעול? והאם אסטרטגיה היא דבר חשוב. מאמר מאת: אבי אמיר.

 

איך להתנהל מול רואה החשבון ושאר יועצים

מהי מטרת הדו"ח השנתי? איך להתנהל מול רואה החשבון וכיצד להכין נכון את החומרים. מאמר מאת: משה הדס, רואה חשבון, יועץ עסקי ופיננסי.

 

שלושת מחסומי הקנייה וכיצד נגרום ללקוחות שלנו לקנות

כבעלי עסק אנו נאלצים לעסוק במכירות. הבעיה הגדולה היא שרובנו לא אנשי מכירות. אז כיצד עושים זאת נכון? מאמר מאת: אלכס בונר, יועץ ומרצה לשיווק ומסחר ברשת, במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

 

הקמת עסק - נקודות למחשבה

בבואנו להקים עסק נשאלות שאלות רבות. מהו הבסיס ממנו צריך להתחיל ואלו שאלות צריך לשאול לפני שמתחילים. מאמר מאת: משה הדס, רו"ח ויועץ עיסקי ופיננסי במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

 

FREE SHIPPING שווה או לא שווה?

כפתור הקסם – Free shipping מלווה אותנו בהרבה אתרי מכירה. כלקוחות אנחנו נהנים לסמן אותו או לגלות אותו מופיע על גבי התמונות. המושג משלוח חינם בהחלט נתפס כהטבה מעולה. מאמר מאת: לירן וויס.

 

ניהול דף פייסבוק עסקי – עקבי ומקצועי

כיצד לנהל דף פייסבוק עסקי עם ניהול אפקטיבי ולאורך זמן? קבלו טיפים מקצועיים ואת שיטת התכנון הנכונה. מאמר מאת: יעל אנגלר, מרצה לשיווק דיגיטלי במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

 

מיקוד ויצירתיות בעסק

כל יזמות עסקית וכל עסק, קטן כגדול, פועלים במסגרת המחסור התמידי הקיים בעולמנו. כיצד ניתן להתמודד עם המציאות המשתנה, במסגרת המגבלות הבסיסיות. מאמר מאת: אבי אמיר.

 

שנה חדשה, זמן מצוין לתכנון המכירות ברשת

החגים הם תקופה חשובה למוכרים ברשת, לסיילים ולמבצעים מיוחדים. זה הזמן לתכנן מראש את המכירה באתרי הסחר מחו"ל. מאמר מאת: לירן וויס.

 

5 עצות כיצד לקיים התנהלות כלכלית נכונה לעסק

המכשולים העיקריים בדרכם של עסקים קטנים, גורמים פעמים רבות לסגירה מוקדמת מידי של עסקים בשל התנהלות כלכלית לא נכונה. קראו כיצד לעשות זאת נכון. מאמר מאת: יצחק אופנר מנהל תיקים בכיר במעוף.

 

ניהול תזרים מזומנים כפעילות עסקית שוטפת

דו"ח רווח והפסד של העסק יכול להעיד על רווחיות גבוהה, אך בעל העסק לא יזכה ליהנות מהמזומנים, אם העסק יסבול מתזרים שלילי ממושך. מאמר מאת: יצחק אופנר מנהל תיקים בכיר במעוף.

 

התנהלות פיננסית ועסקית בעת משבר - "וירוס הקורונה"

תקופות המשברים הפיננסיים, הבטחוניים והבריאותיים, יוצרים אוירה והתנהגות צרכנית שונה מהרגיל. כיצד צריך להתנהל בעל עסק בעת משבר? מאמר מאת: ציון ביטון, מנהל פיתוח אזורי ארצי.

 

חשיבות תכנית השיווק לעסקים קטנים

התכנית השיווקית תהווה בסיס לכל כלי פעילות שיווקית של העסק ובכך חשיבותה. כיצד עושים זאת? מאמר מאת: שקד גולדמן, מנהל סניף מעוף עפולה.

 

איך ליצור מסרים ויראליים שיקדמו את העסק שלך

אין גבול למידע שתמצאו באינטרנט בכלל וברשתות החברתיות בפרט, אך מהם אותם מרכיבים שהמסר צריך להכיל על מנת שיהיה ויראלי ויגיע לקהל היעד שלכם? מאמר מאת: אוריאל חרמון, מנהל סניף מעוף כרמיאל.

 

מי צריך תכנית עסקית?

מי שרוצה להקים עסק חדש או לבצע שינוי משמעותי בעסק קיים, צריך להכין תכנית עסקית. איך עושים זאת? המאמר נכתב ע"י מנהל ליווי עסקי במעוף.