מאמרים לקידום העסק

 

אסטרטגיה- האם תם זמנה?

מה לעשות בזמן הקרוב כדי לקדם את העסק? האם אסטרטגיה קובעת כיצד לפעול או מתי לפעול? והאם אסטרטגיה היא דבר חשוב. מאמר מאת: אבי אמיר.

 

איך להתנהל מול רואה החשבון ושאר יועצים

מהי מטרת הדו"ח השנתי? איך להתנהל מול רואה החשבון וכיצד להכין נכון את החומרים. מאמר מאת: משה הדס, רואה חשבון, יועץ עסקי ופיננסי.

 

שלושת מחסומי הקנייה וכיצד נגרום ללקוחות שלנו לקנות

כבעלי עסק אנו נאלצים לעסוק במכירות. הבעיה הגדולה היא שרובנו לא אנשי מכירות. אז כיצד עושים זאת נכון? מאמר מאת: אלכס בונר, יועץ ומרצה לשיווק ומסחר ברשת, במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

 

הקמת עסק - נקודות למחשבה

בבואנו להקים עסק נשאלות שאלות רבות. מהו הבסיס ממנו צריך להתחיל ואלו שאלות צריך לשאול לפני שמתחילים. מאמר מאת: משה הדס, רו"ח ויועץ עיסקי ופיננסי במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

 

FREE SHIPPING שווה או לא שווה?

כפתור הקסם – Free shipping מלווה אותנו בהרבה אתרי מכירה. כלקוחות אנחנו נהנים לסמן אותו או לגלות אותו מופיע על גבי התמונות. המושג משלוח חינם בהחלט נתפס כהטבה מעולה. מאמר מאת: לירן וויס.

 

ניהול דף פייסבוק עסקי – עקבי ומקצועי

כיצד לנהל דף פייסבוק עסקי עם ניהול אפקטיבי ולאורך זמן? קבלו טיפים מקצועיים ואת שיטת התכנון הנכונה. מאמר מאת: יעל אנגלר, מרצה לשיווק דיגיטלי במאגר המומחים של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים.

 

מיקוד ויצירתיות בעסק

כל יזמות עסקית וכל עסק, קטן כגדול, פועלים במסגרת המחסור התמידי הקיים בעולמנו. כיצד ניתן להתמודד עם המציאות המשתנה, במסגרת המגבלות הבסיסיות. מאמר מאת: אבי אמיר.

 

שנה חדשה, זמן מצוין לתכנון המכירות ברשת

החגים הם תקופה חשובה למוכרים ברשת, לסיילים ולמבצעים מיוחדים. זה הזמן לתכנן מראש את המכירה באתרי הסחר מחו"ל. מאמר מאת: לירן וויס.

 

5 עצות כיצד לקיים התנהלות כלכלית נכונה לעסק

המכשולים העיקריים בדרכם של עסקים קטנים, גורמים פעמים רבות לסגירה מוקדמת מידי של עסקים בשל התנהלות כלכלית לא נכונה. קראו כיצד לעשות זאת נכון. מאמר מאת: יצחק אופנר מנהל תיקים בכיר במעוף.

 

ניהול תזרים מזומנים כפעילות עסקית שוטפת

דו"ח רווח והפסד של העסק יכול להעיד על רווחיות גבוהה, אך בעל העסק לא יזכה ליהנות מהמזומנים, אם העסק יסבול מתזרים שלילי ממושך. מאמר מאת: יצחק אופנר מנהל תיקים בכיר במעוף.

 

התנהלות פיננסית ועסקית בעת משבר

תקופות המשברים הפיננסיים, הבטחוניים ועוד, יוצרים אוירה והתנהגות צרכנית שונה מהרגיל. כיצד צריך להתנהל בעל עסק בעת משבר? מאמר מאת: ציון ביטון, מנהל פרויקט מעבר צה"ל ופיתוח אזורי במעוף סניף באר שבע.

 

חשיבות תכנית השיווק לעסקים קטנים

התכנית השיווקית תהווה בסיס לכל כלי פעילות שיווקית של העסק ובכך חשיבותה. כיצד עושים זאת? מאמר מאת: שקד גולדמן, מנהל סניף מעוף עפולה.

 

איך ליצור מסרים ויראליים שיקדמו את העסק שלך

אין גבול למידע שתמצאו באינטרנט בכלל וברשתות החברתיות בפרט, אך מהם אותם מרכיבים שהמסר צריך להכיל על מנת שיהיה ויראלי ויגיע לקהל היעד שלכם? מאמר מאת: אוריאל חרמון, מנהל סניף מעוף כרמיאל.

 

מי צריך תכנית עסקית?

מי שרוצה להקים עסק חדש או לבצע שינוי משמעותי בעסק קיים, צריך להכין תכנית עסקית. איך עושים זאת? מאמר מאת: אברי וייסמן, מנהל ליווי עסקי בסניף מעוף חיפה.

 

עושים סדר בעסק! 10 עצות לבדיקת הסדר בעסק

איך לעשות סדר בעסק? עסקים קטנים נמצאים תמיד במרוץ ה"שוטף" ומתקשים לעצור אך לעיתים הדבר קריטי לקיומו של העסק. מאמר מאת: אושרת אבי אהרון, מנהלת סניף מעוף טבריה ובית שאן.

 

עסקים חברתיים בישראל

מהו עסק חברתי? יותר ויותר יזמים בישראל חושבים לפתוח עסק המקדם מטרה חברתית או סביבתית בהתנהלות עסקית או במילים אחרות- יזמות חברתית. מאמר מאת: שנהב אילוז, מנהלת סניף מעוף חולון.

 

האם כדאי להקים עסק?

בעולם העסקי רבים שואלים עצמם מהי הכדאיות בפתיחת עסק. מאמר מאת: רז פוקס מנהל ליווי עסקי אישי מעוף סניף נהריה.

 

שיווק "מפה לאוזן" לקידום העסק שלך

מהו שיווק מפה לאוזן. איך הוא מקובל כיום? ואיך קשורות לכך הרשתות החברתיות? מאמר מאת: אוריאל חרמון - מנהל סניף מעוף כרמיאל.

 

שיווק ופרסום עסקי באינטרנט – כל אחד יכול

המהפכה הדיגיטלית יצרה שינוי בכל תחומי החיים. האינטרנט שינה את דרך המחשבה, התקשורת הבין אישית ואת דפוסי הצריכה שלנו.כיצד מבצעים שיווק ופרסום עסקי באינטרנט. מאמר מאת: גילי טופר-מנהלת שיווק מעוף, אשכול דרום

 

שימור לקוחות - המתכון שלך להצלחה עסקית

כיצד משמרים והיכן משיגים את המצרכים למתכון מוצלח שבעקבותיו העסק יוזנק? מאמר מאת: מיכל גליקמן, מנהלת מעוף סניף רמלה