דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי
סניפי מעוף​ פזורים ברחבי הארץ ומציעים מערך מקיף ומקצועי של שירותי ייעוץ, ליווי והדרכה​ ליזמים בתחילת הדרך ולעסקים קטנים ובינוניים. הצוות המקצועי של מעוף ישמח להמליץ לכם על כלי הסיוע הטובים ביותר העומדים לרשותכם - אנו מאמינים כי במעוף תמצאו בית לעסק שלכם!

במעוף תוכלו להנות משירותי ייעוץ עסקי, הדרכה וליווי למימון ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים משתלמים, בהשתתפות של משרד הכלכלה והתעשייה. 

מי זכאי לקבל שירות ממעוף?

  • יזמים – בשלב הרעיון, לפני הקמת עסק
  • עסק זעיר – עצמאי עד 4 עובדים
  • עסק קטן – 5-10 עובדים
  • עסק בינוני –  11-100 עובדים.

שירותי מערך מעוף:

​​מיפוי ע​סקי 

צוות יועצים מיומן ומנוסה, הכולל אנשי מקצוע מתחומים שונים, ילווה אתכם באבחון מקצועי המותאם לצרכי המיזם/העסק. לאחר תהליך המיפוי העסקי, תיבנה עבורכם תכנית עבודה מותאמת אישית, ותופנו אל כלי הסיוע הממשלתיים המתאימים ביותר לצרכים העסקיים שלכם, כגון: ייעוץ וליווי עסקיקורסים מקצועייםסיוע במימון​ ועוד. 

ייעוץ פרטני

הייעוץ העסקי ניתן באמצעות יועצים מנוסים הפועלים במגזר הפרטי, בתחומי התמחות מגוונים.
היתרון של מעוף הוא איכות ללא פשרות במחיר משתלם כתוצאה מההשתתפות במימון של הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים במשרד הכלכלה והתעשייה.
אופי ומשך הייעוץ מותאמים אישית לכל פונה בהתאם לצורכי העסק. 
דוגמאות לתחומי הייעוץ: 

​קור​סים והדרכות

מערך ההדרכה של מעוף​ מציע לרשות בעלי העסקים והיזמים קורסים והדרכות פרונטליים ואונליין המותאמים ספציפית לצרכים של עסקים קטנים ובינוניים. בין הנושאים הנלמדים: שיווק דיגיטלי בפלטפורמות שונות,קורסי ייבוא וייצוא, מסחר מקוון, ניהול פיננסי, גיוס משאבים ועוד. 

כמו כן, תכנית מיוחדת ליזמים ועסקים בתחילת דרכם: תוכנית "יוזמים עסק", המעניקה לעסק המתחיל את הידע וכלי עבודה להפוך רעיון ראשוני לעסק חי ומרוויח. הקורס כולל: הכולל הכנת תכנית עבודה, שיווק, פיננסים, מכירות, היבטים משפטיים בניהול העסק, תכנון עסקי ועוד. 

​ליווי לקבלת מימון

אחד הגורמים המכריעים בחיי העסק הוא תזרים המזומנים והיכולת לגייס אשראי לפעילות השוטפת או לפיתוח העסק. ברחבי הארץ, פועלות מספר קרנות ייעודיות לתמיכה בעסקים ומתן הלוואות בתנאים מיטביים ובביטחונות שיקלו על העסק להשיג את האשראי.
במעוף תקבלו הסבר מקיף על מגוון הקרנות הפועלות בתחום, כמו הקרן בערבות מדינההאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית​, קרנות הסוכנות היהודית ועוד. מומחי מערך מעוף יבחרו יחד אתכם את הקרן המתאימה לצרכים שלכם וילוו אתכם להגשת הטפסים הנדרשים לקרן שנבחרה, לפגישות עם הבודקים או הועדות של הקרן ולסיוע לקבלת הסכום המבוקש.

פרויקטים מיוחדים 

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף יוזמים ומפתחים פרוייקטים מיוחדים, חלקם בשיתוף משרדי ממשלה נוספים, על מנת לסייע לבקידום תחומים מסוימים, או מגזרים כגון קהילות עסקים, מאיצי סטארטאם, מרכזי עסקים ועוד.
​לפרטים נוספים, פנו ​אלינו

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.