דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​הכירו את אלי פיטוסי הבעלים של "EFM SPORTS"  (אלי פיטוסי מוטור ספורט).

EFM Sports 
הינה חנות קונספט המשלבת בתוכה את האהבה לספורט אקסטרים וספורט מוטורי יחד עם ביגוד ואביזרי אופנה "לייף סטייל". אלי הקים את העסק מתוך האהבה שלו לספורט המוטורי בו הוא עוסק כתחביב, וחלומו העסקי היה להקים עסק אשר יספק את כל מעטפת הציוד הנלווה לתחום רכיבת השטח במחירים שפויים וכך הוא יהיה קרוב לתחביבו 24/7.
כדי להוציא את חלומו לפועל הוא הגיע למעוף סניף אילת וחבל אילות, שם הוא קיבל יעוץ עסקי בהקמת עסק ובמקביל התחיל קורס יוזמים עסק. קורס זה מקנה כלים רבים וחשובים המאפשרים ליזמים חדשים הנכנסים לעולם העסקים לצלוח את תחילת  הדרך בבטחה. בהמשך לקח אלי קורסים מסובסדים נוספים במעוף שעזרו לו להתמקצע ולפתח את העסק ולהקים פלטפורמות דיגיטליות כגון: קורס מכירות, קורס פייסבוק, אינסטגרם, בו רכש כלים חשובים בעולם השיווק הדיגיטלי.  
וכך מספר לנו אלי:
"כדי להוציא את החלומות שלנו לפועל בעולם המורכב של היום יש להיעזר באנשי מקצוע.
להגשמת החלום העסקי שלי נעזרתי במקצוענים של המעוף גם ביעוץ וגם באפשרויות לרכוש ידע נרחב ורלוונטי לעולם העסקים של היום.
ממליץ לכל יזם או איש עסקים צעירים וצעירות או בעלי ובעלות עסקים לפנות למעוף לקבל סיוע, עצה וליווי ולקבל תובנות לסיוע והעצמת העסקים שלכם".


ממליץ לכל יזם או איש עסקים צעירים וצעירות או בעלי ובעלות עסקים לפנות למעוף לקבל סיוע, עצה וליווי ולקבל תובנות לסיוע והעצמת העסקים שלכם

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.