איילת מלר

הסטודיו שתמיד רציתי

​לאיילת מלר היה חלום: להקים סטודיו משלה לצורפות ועיצוב תכשיטים.

את צעדיה הראשונים בשינוי העסקי עשתה איילת בסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים באמצעות מעוף סניף נתניה​. היא הגיעה לסניף ועברה את הקורס 'יוזמים עסק' שחיזק בה את הרצון להתמיד בדרך. ואחריו עברה בסניף את הקורס 'שיווק ברשתות החברתיות'. בשני הקורסים קיבלה איילת כלים להתנהלות עסקית וליווי והדרכה על קידום של העסק באמצעות כלים שיווקיים ועסקיים ובמקביל עברה תהליך עם יועץ עסקי. כל שירות בתחומו נתן לה מענה לצרכים בהקמת העסק החדש ופיתוחו.

לאחר סיום התהליך, הקימה איילת את הסטודיו שלה בישוב תל מונד וכיום, מעבר למכירה ויצירה בסטודיו, מקיימת איילת גם סדנאות לצורפות לאמנים אחרים. 

בסיכום התהליך כתבה לנו איילת:
"היה לי ברור שכמו בכל דרך גם כך אני צריכה קרקע יציבה, צריכה לדעת היכן כוכב הצפון שלי ואיך לא לטעות. במעוף גם חיברו אותי ליועץ עסקי. יחד יצרנו נקודות חשובות להתחלה.
מצאתי מקום קסום לסטודיו משלי בתל מונד, בתוכו נתתי לכל פינה את היופי שלה והיום אני אמנית פעילה, צורפת ומעצבת תכשיטים ,סימניות כסף ומוצרים נוספים המוצגים ונמכרים אצלי בסדנה, ולאחרונה אף בחרתי לצאת בסדרת סדנאות 'לטעום צורפות' המאפשרות לאנשים עם ידיים טובות ורצון ללמוד להתחבר לעולם מדהים של עיצוב וצריפה. מבחינתי זה סיפור על דרך, מסע. וכמו בכל מסע הרגשתי צורך לצאת מוכנה."

לאתר של איילת​