ארז וינר

נכנס יין יצא ISO

יקבי ירושלים הם בין היקבים הגדולים בארץ, עם ייצור של כ - 3 מיליון בקבוקים בשנה. 40% מכלל הייצור הינו יין ו - 60% מוקדים למיץ ענבים - והם המוצר המוביל בשוק זה בישראל. 

ארז וינר, מנכ"ל היקב, מספר על הסיוע שקיבל ממעוף: ​​​"נפגשתי עם מיה , המלווה העסקית ממעוף תל אביב לפני מספר חודשים, מבלי לדעת מה ניתן לקבל ולמה לצפות. בפגישה, באופן בהיר וסדור, מיה הציגה בפני את כלל האפשרויות לסיוע שנוכל לקבל באמצעות מעוף והשכילה לחלוב ממני עוד ועוד פרטים בכדי שתוכל להציע דברים ותחומים שלא חשבתי עליהם כלל. אחרי הגדרת היעדים וסדרי העדיפויות, הופניתי על ידה ליועצים רלוונטיים וכשהשתהיתי קלות, קיבלתי שיחות תזכורת וזירוז. אחרי מיון קצר ובהמלצת מיה ,בחרתי את היועצת  אורנה ומהר מאוד היא נכנסה לעניינים. ישבה איתי ועם בעלי התפקידים הרלוונטיים ובנתה תוכנית עבודה הדוקה. 
תוך כדי עבודה על שיפור תהליכי ה​ - ISO ביקב, גילינו שאנו נדרשים לעמוד במבדק ISO חיצוני בפרקי זמן קצרים מאוד. אורנה שינסה מתניים ויחד איתנו קידמה את כלל הפעילות באופן מהיר ויעיל. ניתן לומר שהרבה בזכותה עברנו את המבדק בצורה מוצלחת! נשאר לנו להשלים עוד מספר תהליכים ובאמת להתקדם בתחום האיכות". 

​בשלוש השנים האחרונות הכפילו ביקב את נתח השוק שלהם ובשנה האחרונה היקב החל לייצר יותר ויותר סדרות יין, לעלות באיכות היין ובמכירות.