דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​הכירו את עדי 

עדי תמיד ידעה שתהיה עצמאית, מילדות חלמה לעסוק במקצוע המשיק לעולמות האסתטיקה. היה לה חלום להגשים את עצמה ולהביא לידי ביטוי את היצירתיות שלה ולעבוד במה שהיא אוהבת, להוביל תהליכים משמעותיים בעלי אחריות ולהיות הכי מקצועית שיש.

עדי מספרת לנו

"לפני מספר שנים נרשמתי ללימודי עיצוב פנים והום סטיילינג, כבר בעת הלימודים התחלתי לקבל הצעות עבודה ומהר מאוד מצאתי את עצמי פותחת עסק ומתחילה לצעוד בעולם חדש ומרתק.

המרחב העסקי לא היה חדש עבורי, גדלתי בבית שבו חוש המסחר והיזמות עובר מדור לדור ועדיין היה לי חשוב לעשות את הדברים בצורה הכי נכונה ומקצועית שיש. לכן, פניתי למעוף סניף בני ברק, ולאחר שיחת אפיון ראשונה נפגשתי עם היועצת העסקית שחיברו לי. יועצת מקצועית, קשובה, בעלת נסיון רב משכמה ומעלה, שמהווה עבורי השראה ומודל. הייתה ביננו התאמה מושלמת, הרגשתי שאני צועדת על קרקע בטוחה ויציבה והשמיים הם הגבול. 

בשלב הראשוני ביררנו את הצרכים ודייקנו את אופי הפעילות העסקית ודרכי הפעולה הנכונות עבורי ובכלל. התהליך היה מרתק ומפרה, דורש אומץ ורצינות, אמביציה שאפתנות והרבה רצון להצליח. 

במעוף קיבלתי את סל הכלים הנדרשים כדי להצליח, החל מבניית הצעת מחיר , התנהלות מול לקוחות ניהול מו"מ, בחירת צוות נכון ואפקטיבי וכל הנדרש כדי להצליח.

כיום ,אני בעלת משרד מצליח ומבין לקוחותיי מותגים גדולים ומוכרים במשק הישראלי ובמגזר החרדי, אני מנהלת ומובילה פרויקטים גדולים מסחריים, וממש לאחרונה הגיעה גם הצעה מרגשת מעבר לים".

במהלך הליווי על ידי מעוף, היקף הפעילות של העסק שלי גדל באופן משמעותי, פתחתי משרד, הרחבתי את השירותים והכנסתי צוות.

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.