דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

ליצירת קשר טלפוני: 6150*

בעקבות המצב הביטחוני הנחה שר הכלכלה והתעשייה ניר ברקת על פתיחה מיידית של מוקד הכלכלה והתעשייה שייתן מענה מהיר לצרכים שיעלו מהתעשייה והעסקים

המוקד יפעל בתיאום עם כל הגורמים הרלוונטיים כדי להעמיד לרשות מגזר התעשייה והעסקים מענה מהיר לשם המשך תפקודם באופן רציף. כמו כן, המוקד זמין להעניק כל מידע וסיוע שיידרש. בעקבות המצב הביטחוני, פועל משרד הכלכלה והתעשייה להמשך פעילותו התקינה של המשק, התעשייה והעסקים, והמשך האספקה הסדירה של המוצרים והשירותים החיוניים שבאחריות המשרד.


בהמשך לכך, כלל יחידות המשרד תהיינה זמינות לצורך מענה לפונים, בהן; מינהל תעשיות; הממונה על חוקיות היבוא; הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים; מינהל סחר חוץ; אגף מסחר ושירותים ועוד.

פניות למוקד באמצעות טלפון: 6150*

שר הכלכלה והתעשייה ניר ברקת: ״הנחיתי לפתוח באופן מיידי את מוקד הכלכלה והעסקים שייתן מענה לכל בעלי העסקים לשם שמירה על תפקוד רציף בצל המצב הביטחוני. אני קורא לאזרחים לשמור על הנחיות פיקוד העורף, אך לצד זאת חשוב לשמור על המשך התפקוד ולא לתת לטרור לנצח. כולנו מגבים את חיילות וחיילי צה״ל ואנשי כוחות הביטחון ומתפללים לשובם הביתה בשלום״. 

מנכ"ל משרד הכלכלה והתעשייה, אמנון מרחב: ״משרד הכלכלה זמין למגזר העסקי ולתעשייה בחירום כמו בשגרה במטרה לתת מענה מהיר לצרכי ואתגרי המגזרים הללו. אני מזמין את אנשי העסקים והתעשיינים לפנות אלינו בכל עניין ללא היסוס. אנחנו כאן למענכם".

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.