דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

מסלול משולב: מימוני ועסקי

חברת אי. אר. אן ישראל פיתחה מודל ניהול סיכונים פיננסי, שעל בסיסו היא מאפשרת לבתי עסק לקבל צ'קים מלקוחותיהם ללא חשש שמא הצ'קים לא יכובדוהחברה בודקת פרמטרים מוגדרים באופן ממוחשב, בתוך שניות, וברוב המוחלט של העסקאות ניתנת תשובה אוטומטית לבית העסק ע"י המערכת באופן מידי. 

בשנת 2018 השיקה החברה את שירות הו"ק פלוס (הבטחת תשלום ותפעול עסקאות הוראות קבע לבתי עסק). שירות זה מאפשר לבתי עסק לקבל אמצעי תשלום חדש (הו"ק) לרכישת מוצרים בפריסת תשלומים רחבה ובאופן דיגיטלי מלא (ללא ניירת) במעמד ביצוע העסקה.
השירות ניתן בכ- 2,000 נקודות מכירה של בתי עסק ופעיל עד כה בהיקף של כמיליארד ש"ח. שירותי ERN אלו מאפשרים לצרכנים לבצע את רכישותיהם בצ'קים או בהוראות קבע ללא צורך בתפיסת מסגרת האשראי שלהם בבנקים או בחברות כרטיסי אשראי מאחר והם מוצגים לפירעון מידי חודש רק בצ'ק או בתשלום היחסי באותה העסקה.

המיזם כולל שני סוגי שירותים:

  1. שירות הו"ק פלוס (אבטחה ותפעול של הוראות קבע דיגיטליות בבתי העסק) - התאמת השירות לרכישות באינטרנט או טלפוניות (לא במעמד הלקוח). לצורך כך, נדרש להקים אתר שישלב יכולת זיהוי מרחוק והתממשקות לבתי עסק להם יש אתר למכירות באינטרנט או שלא בנוכחות הלקוח, וכך לאפשר לאוכלוסיות שאין להן כרטיס אשראי או שיש להן מסגרת מוגבלת בכרטיס האשראי לבצע רכישות באינטרנט בבתי העסק. לחברה תכנית עסקית למיזם בו הלקוח שירצה לרכוש מאתר מסוים, יקבל SMS, יעבור תהליך זיהוי ממוכן, ולאחר מכן יוכל להזין את פרטיו ואת פרטי החשבון שלו, יחתום באמצעות הסלולרי על מסמכי הו"ק והעסקה תשודר לחברה לצורך אישור או סירוב העסקה (בדומה למודל חברות כרטיסי האשראי).
  2. שירותים מימוניים - שירות מימון לצ'קים ושירות מימון להו"ק. השירותים משלימים לשירות אבטחת התשלום בכל אחד מאמצעי התשלום.

למי המיזם מיועד?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים

ליצירת קשר

דניאל אלהרר | סמנכ"ל פיתוח עסקי | נייד: 052-4621312 | טלפקס: 03-9534325

לאתר החברה >>>

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.