מעוף טק<br>MaofTech

מעוף טק
MaofTech

יש לכם רעיון למיזם טכנולוגי?
למה לחכות ... אם אפשר להאיץ!

ההרשמה למחזור 2023 הסתיימה!

מידע לגבי מחזורים נוספים יפורסם באתר מעוף טק

תוכנית האקסלרטורים MaofTech

MaofTech הינה תוכנית האצה למיזמים טכנולוגיים שמלווה את המיזם משלב הרעיון בהתפתחות הסטארטאפ ועד לשלב המאפשר גיוס כספים ממשקיעים.

הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה מפעילה את האקסלרטורים ברחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת.

סרטון הסבר ליזמים וליזמיות

למי מתאימה התוכנית ומה זה דורש מכם?

תוכנית MaofTech מיועדת ליזמיות וליזמים מכל רחבי הארץ, בעלי רעיון טכנולוגי שטרם גייסו 100,000$ ומטרתה להאיץ את המיזם משלב מוקדם בהתפתחות ה-Startup, לשלב המאפשר גיוס כסף ראשוני מתוכניות שונות וממשקיעים.

האקסלרטורים של מעוף טק מופעלים בשני שלבים: שלב מקדים של כחודש, אליו מתקבלים עד 25 מיזמים ומטרתו לבדוק את התאמת המיזם וצוות היזמים לתוכנית, ושלב האצה של כ-7 חודשים, אליו יתקבלו עד 15 מיזמים.
 
הצלחת התוכנית לקידום המיזם שלכם תלויה בהשקעת זמן משמעותית מצידכם. התוכנית עמוסה ודורשת עבודה רבה מצד היזמים גם בין המפגשים. התוכנית כוללת עבודה להגדרת הייחוד של המיזם, הגדרות מוצר, לקוח, מתחרים ומידע והתנסות מקיפים שיכינו את הצוות לשלב הבא.
 
מה העלות מצידכם? דמי ההשתתפות של 200 ש״ח לשלב המקדים, ו-1,321 ש״ח למיזם.

ב-MaofTech תקבלו מעטפת להאצה של המיזם שלכם!

התוכנית מורכבת ממפגשים קבוצתיים ומעטפת מקצועית תומכת שכוללת ליווי אישי של יועצים ומנטורים מתעשיית ההייטק, הכוונה בקידום המיזם אל עבר שוק המטרה, סיוע באיתור לקוחות, שיתופי פעולה וחשיפה למשקיעים.

  • 7 חודשי האצה - תוכנית מובנית הכוללת הרצאות, סדנאות וליווי אישי במהלכם תעסקו בהגדרת הלקוח והמוצר הראשונים, אפיון מתחרים, בניית תוכנית עסקית, תוכנית עבודה, תוכנית שיווק וכו', הכל בהתאם לשלב ההתפתחות של הרעיון הטכנולוגי שלכם.
  • הרצאות וסדנאות - הרצאות מקצועיות וסדנאות פרקטיות בנושאי יזמות טכנולוגית ומיומנויות עסקיות.
  • ליווי על ידי מנטורים ויועצים מקצועיים - ליווי המיזמים על ידי מנטורים בעלי ידע בתחום התוכן של כל מיזם ובעלי ניסיון בהקמה, או בניהול סטארטאפים, או חברות הייטק ויועצים בתחומים שונים.
  • מפגשים עם משקיעים - במסגרת התוכנית יוכלו המשתתפים, להציג את מיזמיהם בפני אנשי תעשייה, חברות הייטק, משקיעים, קרנות ובעלי עניין, הכל בהתאם לרמת הבשלות של המיזם.

בחרתם להאיץ? מצוין! הירשמו לאקסלרטור שמתאים עבורכם:

ניתן להירשם לעד 2 אקסלרטורים במקביל. מיועד ליזמים מכל רחבי הארץ

כל הזכויות שמורות לסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה והתעשייה
תנאי התוכנית בכפוף לתקנון שירותי הסיוע