דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

שני בכר - תזונה חיובית - להקים עסק ולצמוח למידה המדויקת לי .

העסק הוקם בשנת 2021, ומאז מוביל מאות גברים, נשים ומשפחות, בתהליכים פרטניים ובהרצאות להשקיע בתזונה ולפתח אורח חיים בריא ומאוזן.

העסק קם מתוך שליחות ולאחר שתזונה חיובית אותה אימצה שני לחייה שינתה לה את החיים בצורה מופלאה לצד ירידה של 30 ק"ג במשקל.

החזון של העסק זה לעזור לאנשים לעשות את השינוי שאני עשיתי בתזונה חיובית, להשקיע בעצמם.

אחרי שנים בהן ניהלה שני קריירה פיננסית בשוק ההון, החליטה לצאת אל החלום ולהקים עסק עצמאי. זאת לאחר שכל השנים הללו החלום ללוות אנשים במסלול תזונה חיובית לא מרפה ממנה ולא נותן לה מנוח. כדבריה: "חלומות צריך להגשים" (לעצמה ולאחרים) שני בחרה בעצמה ובשינוי.  

פה נכנס מעוף לתמונה

שני חיפשה מקור ידע להבין איך ומה עליה לעשות וגילתה שאין בסביבתה הקרובה בעלי עסקים עצמאיים שיכולים לסייע לה. חבר המליץ לה על מעוף ראשון לציון והיא מיד נרשמה לקורס יוזמים עסק. שני מספרת שהקורס עשה לה סדר בכל מה שקשור להקמת עסק לדבריה, ניהול עצמי, פיננסים, שיווק ועוד. בקורס קיבלה תשובות להרבה שאלות והיו לה המון... היא מספרת שלא ידעה כלום על העולם העצמאי.

"בקורס יוזמים עסק קיבלתי את ההכוונה והכלים הראשונים, לקראת סוף הקורס התחלתי תהליך ייעוץ עסקי עם יועצת של מעוף, התהליך כולו נתן לי הבנה ודיוק עסקי ואישי, התחלתי לבנות חיבור בין המטרות האישיות שלי לעסקיות. לאחריו נכנסתי לייעוץ בתחום נוסף עם יועצת של מעוף, התהליך היה מדהים! הוא היווה את קפיצת המדרגה הנוספת שכה חיפשתי, החיבור עם היועצת היה מיידי. הצלחתי לעשות סדר, סדרי עדיפויות ותוכנית שיווקית שנתנה לי את האופק והכיוון בו אני צועדת עד היום.

אני מרגישה שבנו לי במעוף תהליך שלם ומותאם, שהחל בקורס יוזמים עסק ונמשך בייעוץ עסקי והעניק לי את הכלים והאנרגיה להתקדם בדיוק למקומות שרציתי.

היום אני בפתחה של הרחבת העסק והכנסת עובדים ואני נהנית מכל רגע. 

מעוף עזר לי לדייק את הדרך לעזור לאחרים.

אני מרגישה שבנו לי במעוף תהליך שלם ומותאם, שהחל בקורס יוזמים עסק ונמשך בייעוץ עסקי והעניק לי את הכלים והאנרגיה להתקדם בדיוק למקומות שרציתי.

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.