דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​הכירו את ימית הגר, עובדת בתעשיית המוזיקה מזה עשור.

ימית הקימה חברת הפקות, ייסדה את 'המקפצה', מנהלת מוזיקאים, מפיקה פסטיבלים, יועצת עסקית כבר 8 שנים ומרצה במסגרות כמו בית ספר רימון, האקדמיה למוזיקה בירושלים ובכל מקום שיש בו מוזיקאים. העסק נועד לעזור למוזיקאים להתנהל כעסק וללמוד את התעשייה מלמעלה עד למטה במטרה להצליח כמוזיקאים ולהתפרנס ממנה.

 ימית מספרת לנו

"שמונה שנים שאני מקיימת פגישות ייעוץ עסקיות למוזיקאיות ומוזיקאים בכל הארץ, כמו כן מעבירה סדנאות וקורסים קצרים. בשנה האחרונה הצטרפתי לצוות המרצים של מעוף וזו הפעם הראשונה שיש ביכולתי להעביר קורסים ארוכי טווח, מעמיקים מאוד, בין 10 ל-14 שיעורים - למספר גדול של מוזיקאים ובמחירים מסובסדים מטעם הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. מה שהופך את כל העניין למאוד משתלם ומאפשר לקחת חלק פעיל בקורסים וללמוד.

פניתי למעוף בכדי לאפשר למוזיקאים ליהנות מהשירותים של הייעוץ והקורסים בתחום המוזיקה בצורה מסובסדת ונגישה.

מעוף תל אביב אפשרו לי ללמד את הקורס המקיף ביותר למוזיקאיות ולמוזיקאים שהעברתי עד כה. הקורסים מלאים כל הזמן, יש ביקוש מטורף ומעוף גרמו לזה לקרות."

מעוף תל אביב אפשרו לי ללמד את הקורס המקיף ביותר למוזיקאיות ולמוזיקאים שהעברתי עד כה. הקורסים מלאים כל הזמן, יש ביקוש מטורף ומעוף גרמו לזה לקרות

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.