דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​תכירו את סיגל סיירס, בת 46, נשואה +2, גרה בחולון.

ביולוגית (M.Sc.), נטורופתית מוסמכת (N.D.) ובעלת תואר שני במנהל-עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל-אביב. 

העסק שלה הוא מרכז לאורח חיים בריא, בו היא מציעה:

  1. ליווי אנשים בתהליכי ירידה במשקל ואימוץ אורח חיים בריא
  2. טיפול טבעי מונע על מנת לסייע בעיכוב התפתחות ו/או החמרה של מחלות שונות במידת האפשר.
  3. סדנאות קוסמטיקה טבעית ובישום טבעי להכנת מוצרי טיפוח לשימוש אישי, רוקחות טבעית לחורף ולקיץ להכנת תכשירים טיפוליים ביתיים לתופעות ולמחלות העונתיות וסבונים טבעיים.

בנוסף, סיגל מרצה לקבוצות ולארגונים במגוון נושאים של אורח חיים בריא ובריאות טבעית.

כמו כן, היא מגישה את הפודקאסט הפופולרי "לצאת מהמקרר", העוסק בנושאים הנ"ל ובו מנגישה את המדע ואת הביולוגיה לציבור הרחב ונותנת מידע רב וטיפים לאורח חיים בריא יותר בצורה קלה ומעשית.


סיגל מספרת לנו: "למעוף הגעתי כשהעסק היה בן שנה, והבנתי שידע מקצועי ותואר שני במנהל-עסקים לא מספיקים על מנת לדעת איך מנהלים עסק בעולם האמיתי. שמעתי על המון עצמאיים שנעזרו בשירותים של מעוף וביועצים העסקיים, והרגשתי שאני צריכה ליווי של מישהו מקצועי, עם ניסיון, כדי לקחת את העסק לשלב הבא ולהפוך אותו למשהו רציני ולא רק תחביב.

בשלב שבו הייתי ידעתי שמתאים לי ליווי אישי של יועץ עסקי, שיסייע לי להבין איך ניתן לקדם את העסק מהמקום שבו הוא נמצא, שיבנה איתי אסטרטגיה לעתיד הקרוב ויעזור לי לגבש את הטקטיקה הנכונה להוציא אותה לפועל. התאימו לי יועץ, אדם משכמו ומעלה, בעל ניסיון רב בעולם העסקים, והפגישות איתו היו מלאות תובנות עסקיות, שלא הייתי יכולה לקבל בשום מקום אחר מלבד מאדם שעשה את זה בעצמו.

מאז הקשר שלי עם מעוף נמשך ואני יודעת, שכמעט כל דבר שאני רוצה או צריכה ללמוד כדי לקדם את העסק שלי עוד שלב קדימה, יש לי מענה במעוף, ובמיוחד אצל גלעד פולק, מנהל סניף חולון, שתמיד זמין, קשוב ויודע להתאים את המענה הנכון לאתגרים שאני מתמודדת איתם."שמעתי על המון עצמאיים שנעזרו בשירותים של מעוף וביועצים העסקיים, והרגשתי שאני צריכה ליווי של מישהו מקצועי, עם ניסיון, כדי לקחת את העסק לשלב הבא ולהפוך אותו למשהו רציני ולא רק תחביב.

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.