דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

הכירו את סברייה אבו ג'עפר, הבעלים של "זעפראן טעים להתארח" עסק תיירותי הממוקם בעיר רהט. עד לפני כשש שנים סברייה הייתה עקרת בית. הילדים שלה גדלו והיא מצאה את עצמה ללא כל תעסוקה, עד שהחליטה לקחת חלק בכלכלת הבית והלכה ללמוד בישול ולחזק את המיומנות הבסיסית שהייתה לה.

ההכשרה שלמדה סברייה תורגמה לעסק ממשי בעזרת מעוף רהט והישובים הבדואים, היא התחילה בקורס יזמות עסקית והמשיכה בקבלת ייעוץ אישי להקמת העסק וניהולו. במקביל, לוותה על ידי יועץ פיננסי והשיגה מימון להקמת העסק.

סבריה מספרת כי טרם הגעתה למעוף לא ידעה מה זה להקים עסק, ומה ההשלכות של להפוך לעצמאית, הקורס עזר לה רבות לרכוש את הידע הבסיסי והחיוני עבורה ועזר לה להתמקד ולגבש את הרעיון העסקי ולממש אותו. זאת בנוסף לליווי הצמוד שקיבלה על ידי ג'לילה אלקרנאווי, מנהלת מרכז העסקים של מעוף רהט והישובים הבדואים.

בהתחלה היא מכרה אוכל למכרים לפי הזמנות ואז בעזרת הליווי במעוף החליטה לפתוח את העסק לקהל הרחב ולשים דגש על תיירים ומבקרים בעיר. סבריה היא האישה הראשונה ברהט (!) שפתחה את ביתה ומארחת אנשים מבחוץ.

 סברייה עוד תוכניות רבות, היא מתכוונת להגדיל את העסק כך שיכניס מאות אנשים ולא רק עשרות. היא גם שואפת שהעסק יהיה פתוח 24/7 ולא רק פר הזמנות מראש. סבריה ובעלה שמנהלים יחד את העסק שואפים לקחת חלק בפיתוח התרבות הקולינרי בעיר רהט וכך לעזור במיתוג העיר וכל זה כמובן בליווי צמוד ומקצועי של מעוף.

מרגש לשמוע את סברינה אומרת: "אני מזמינה כל אישה להיות קשובה לצד החזק שלה ולהרשות לעצמה לעוף על עצמה ולחלום, כי סופם של חלומות להתגשם. אז אם יש לכם חלומות ואתם רוצים להפוך אותם לעסקים הדרך מאוד קצרה, כל שעליכם לעשות זה להגיע למעוף ולקבל את הליווי המתאים, המקצועי והצמוד". 


אני מזמינה כל אישה להיות קשובה לצד החזק שלה ולהרשות לעצמה לעוף על עצמה ולחלום, כי סופם של חלומות להתגשם. אז אם יש לכם חלומות ואתם רוצים להפוך אותם לעסקים הדרך מאוד קצרה, כל שעליכם לעשות זה להגיע למעוף ולקבל את הליווי המתאים, המקצועי והצמוד

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.