דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​הכירו את אופק וסהר לוי הבעלים של "אונליין שמונליין", סוכנות דיגיטל 360° שנוסדה בשנת 2019 וכיום בעלת סניפים מקומיים בתל אביב, דובאי ומילאנו.

אופק הגיע למעוף סניף חולון לראשונה בתחילת 2021 כעסק קטן וכעת הוא בעל עסק בינוני המעסיק כ- 15 עובדים.
אופק מספר לנו כך: 
"באונליין שמונליין, אנחנו לא מאמינים בכאב ראש מיותר. בעולם של היום, אין שום צורך להתמודד מול עשרות אנשי מקצוע בעשרות תחומי דיגיטל שונים. אצלנו, בעלי עסקים מקבלים חבילה מדויקת ומותאמת אישית שעוטפת את כל תחום הדיגיטל והשיווק - במקום אחד.  הצוותים שלנו, עובדים מסביב לשעון על הפתרונות הדיגיטליים המדויקים ביותר: מבניית אתרים, שיווק ממומן ואורגני, מיתוג, פרסום, יח״צ ועוד... בקיצור - אנחנו כאן להגשים חלומות דיגיטלים - מכל סוג שהוא, בכל פלטפורמה שהיא!
פניתי למעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, כי אני חושב שאגו הורס הכל. גם עסקים.
לחשוב שאתה מבין בהכל, ויכול לבקר את עצמך ואת העסק שלך 24/7, זה פשוט לא מציאותי.
גם כשאתה מרגיש שאתה והעסק שלך על הגל, והכל עובד כמו שצריך- עין חיצונית שתאפשר לך להסתכל על הדברים מזווית שונה מאפשרת למוח שלך לחשוב בצורה הרבה יותר חדה וטובה, ולעסק שלך לשגשג ולהצליח.
מנהלת הליווי העסקי שליוותה אותי בתהליך היא הדבר הכי נכון בזמן הכי נכון. לא פגשתי הרבה אנשים שבאמת חשוב להם מהעסק שלך, מהמטרות שלו, מהתקדמות שלו ומהפתרונות מחוץ לקופסה שמצאנו ביחד.
גם היועץ שלנו, שמעבר לזה שמדובר באיש עם כישורים ויכולות בלתי יאמנות, מצאתי שותף לדרך. כזה שיודע להגיד מילה טובה וגם לכוון מחדש כשצריך. העסק שלי, וגם אני, חייבים לו ולמעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים - המון "

מנהלת הליווי העסקי שליוותה אותי בתהליך היא הדבר הכי נכון בזמן הכי נכון. באמת חשוב להם מהעסק שלך ומהפתרונות מחוץ לקופסה שמצאנו ביחד

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.