דלג על פקודות של רצועת הכלים
דלג לתוכן ראשי

​הכירו את מורני ג'רסי מקרית גת, בעלת המותג 'MORIE' - עסק לבגדי ים המתמחה בבגדי ים אלגנטיים בעיצובה לנשים וילדות עד מידה 52 ובייצור כחול לבן.

מורני הקימה את העסק לפני שנתיים, עזבה תפקיד נחשק בהייטק והכל כדי להגשים את החלום ולהתעסק בייצור ושיווק אופנה.
וכך היא מספרת לנו:
"באותו הזמן בשוק הישראלי היה מענה מאוד מצומצם לבגדי ים עם שרוול וחצאית, יצרו דגמים בעיצוב מיושן או מאוד יקרים והחלטתי לייצר דגמים שנשים יהיו גאות ללבוש ושיהיה להן גם נוח וצנוע וגם שירגישו בסטייל עם גזרות מחמיאות. 
עוד לפני שהחלטתי על התמחות בבגדי ים נפגשתי עם מנהל מעוף סניף קריית גת והתייעצתי איתו בנושא, הוא מאוד אהב את הרעיונות, חיזק אותי והמליץ לי על יועץ עסקי. היועץ ליווה אותי בתחילת העסק, לאורך כל תהליך ההקמה, בניית החזון, תמחור ראשוני והוריד אותי מרעיונות שלא היו להם היתכנות כלכלית, שזה לא פחות חשוב!
בזכותו למדתי מושגים בסיסיים שלא למדתי ב 3 שנות מנהל עסקים באוניברסיטה. 
לאחר שהעסק קיבל בסיס התחלתי לייצר כחול לבן ושכרתי יועצת המתמחה בשיווק שדייקה אותי בשפה המיתוגית, הביאה אותי לפרונט וייעצה לי בנעימות ומקצועיות.
אני ממליצה לגשת למעוף עוד בשלב הרעיון - בשלב שאתם לא בטוחים אם יש התכנות כלכלית, מאיפה תביאו את ההשקעה וגם לגבי מיתוג ולוגו

 

הסוכנות מפעילה מגוון כלי סיוע ותוכניות אשראי לעידוד יזמים ופיתוח עסקים קיימים. הסוכנות מפעילה את שירותי הסיוע באמצעות מערך מעוף ברחבי הארץ.