עומר וולבוטר וחן קליין

מעוף לעסקים ומעוף לאוהבים – מקשר עסקי לקשר זוגי

​הכירו את סיפור ההצלחה וסיפור האהבה של עומר וולבוטר וחן קליין, לקוחות של מעוף סניף נתניה.

שניהם פנו בנפרד למעוף לצורך ליווי והכוונה בדרך להקמת עסק עצמאי.

את העסק הם הקימו אמנם כל אחד בנפרד, אך בהמשך הם הקימו יחד בית משותף בזכות היכרות בקורס שיווק ברשתות חברתיות של מעוף.

עומר הגיע למעוף כצלם שכיר, ונרשם לקורס יוזמים עסק, במסגרתו קיבל את הכלים, הייעוץ והביטחון להפוך בהדרגה לצלם עצמאי והיום הוא מפיק סרטוני תדמית הכוללים צילום, עריכה וגרפיקה לחברות.

חן שנרשמה גם היא לקורס יוזמים עסק, במחזור אחר, קיבלה את ההכוונה, אורח הרוח הנדרש והאמונה ביכולותיה להקמת סטודיו עצמאי והיום היא מנהלת עסק של איפור ותסרוקות לאירועים.

לאחר שפתחו את העסק, כדי להעשיר את הידע בשיווק דיגיטלי, עומר וחן נרשמו, במקרה, לאותו קורס של שיווק ברשתות החברתיות, שם הם הכירו והתאהבו זה בזו.

כיום, עומר וחן הם זוג בחיים ומשתפים פעולה גם בעסקים - לפני שהלקוחות מצטלמים לסרטונים אצל עומר, חן מכינה אותם באיפור ובסטייל.

כך תיארה לנו חן את הקורס ואת ההיכרות ביניהם:

"כבר בשיעור הראשון בקורס פייסבוק במעוף עומר הצחיק את כולם. הוא כל הזמן שאל את המשתתפים אם הם צריכים צלם, ואני מיד הוספתי – ומה עם מאפרת?!"

במהלך הקורס פניתי לעומר כדי לסייע לי בבניית מצגת מרשימה, וכך התחיל להירקם בינינו הקשר.
מספר שבועות לאחר סיום הקורס, עומר התקשר אלי וביקש ממני עזרה בחיפוש דירה, הוא רצה לעבור מבנימינה לנתניה, אני שמחתי והתחלתי לעזור לו, כשבעצם עזרנו אחד לשני למצוא אהבה.

 לסיכום התהליך כתבה לנו חן:
במעוף מספרים כל הזמן על החשיבות והמשמעות של יצירת קשרים עסקיים בין אנשים – אז אני חייבת להגיד שהקשרים שנרקמים בקורסים של מעוף, טובים לא רק לעסקים, אלא גם לעוד כמה דברים חשובים לא פחות 😊"