חי סיני

ללמוד מהמומחים של מעוף לבנות קמפיין שמביא לקוחות

חי סיני הגיע לסניף מעוף אשדוד ​כשכיר במשרד החינוך, עם חלום להקים עסק משלו. לצד החלומות היו גם הרבה חששות, חוסר הבנה, בלבול וחוסר מיקוד. במעוף אשדוד הוא עבר אבחון וכוון לקורס "יוזמים עסק", וכן הוצמדו לו שני יועצים, בתחומים שונים. בהמשך הצטרף חי גם לפרוייקט "ישראל דיגיטלית" שבמסגרתו הוא הקים אתר אינטרנט לעסק. כיום יש לחי עסק פעיל וריווחי בשם מולטיסקילס – אימוני ספורט לפיתוח מיומנויות.

כך מספר חי על התהליך שעבר במעוף: 
"במהלך כל שלושת החודשים עברתי תהליך של דיוק העסק. זה היה אחד התהליכים המשמעותיים שעברתי בחיים, בו זיהיתי את החוזקות שלי ובנינו ערכים ואישיות למותג. היום אני שומע את הלקוחות שלי מדברים בעצמם את הערכים של העסק ונפלאות השיווק מפה לאוזן ממלאים לי קבוצות של אימונים בקלות. בתהליך המיתוג האישי והעסקי הוצאתי חומרי פרסום ראשוניים והפקתי אירוע השקה. התקדמתי במהירות האור ועברתי גם לזירה הבינלאומית שם התקשרתי עם חברת ספידסטאקס שמוצריה נמכרים באתר שבניתי בסיוע המעוף במסגרת פרוייקט ישראל דיגיטלית. כיום יש לי קבוצות אימונים בשני מוקדים: ביבנה ובנס ציונה. כמו כן, הפעילות יוצרת התעניינות רבה מצד ההורים, סיפוק והנאה מצד הילדים ובכל פעם אני נהנה מפירות הקמפיין השיווקי שעלה לי פרוטות אך יש בו חכמה רבה. אני זוכה לפניות מגופים ציבוריים ומעמותות רבות לשיתופי פעולה ולרכישת השירותים של מולטיסקילס במחירים שלא חלמתי מעולם שאקבל. האפשרויות נפתחות כל העת והפידבקים מדהימים.

התשתיות השיווקיות שבנינו בתהליך הייעוץ כל כך מדוייקות ועושות את העבודה, ואני פועל בהתלהבות, נהנה מאד מכל תהליך השיווק והמכירה ומתייעל ללא הרף. אישתי מיטל ואני מודים מקרב לב למעוף אשדוד על התמיכה האינטנסיבית בקורס ובייעוץ השיווקי ובהמשך גם על הזכות לקבל את הסיוע במסגרת "ישראל דיגיטלית". ​תודה מיוחדת לשי חיות, מנהל תיקי הלקוחות בסניף אשדוד, על הליווי השוטף וההתעניינות עם כל הנכונות לסייע במכלול כלי הסיוע. אני מאמין כי כל יזם המעוניין להקים עסק חשוב שיעבור את התהליך הנכון עם הסיוע הנכון. כמו כן, אני ממליץ ליזמים שרוצים לעשות את זה נכון לפנות למעוף​ וליהנות מכל הטוב שזכיתי לו".