לוטם אליקים

להצליח בעזרת נטוורקינג

​​לוטם אליקים הגיעה אל מעוף ראשון לציון עם רעיון לעסק וכשרון גדול, אך ללא ניסיון בעולם היזמות. 
כיום מחזיקה לוטם עסק מצליח, עם מגוון מוצרים ושרותים בתחום הקונדיטוריה, הקייטרינג והסדנאות. 

"יצאתי לעצמאות לפני 8 חודשיים כשף קונדיטורית שמתעסקת באירועי קייטרינג, עוגות מעוצבות וסדנאות. חיפשתי מקום שיעזור לי לצמוח, שיקנה לי ידע בסיסי בעולם היזמות ושייתן לי מענה לשאלותיי הרבות, אחרי סקר שוק מאוד גדול הגעתי למעוף וענתה לי אושרית המדהימה, שענתה לי על כל שאלותיי והסבירה בצורה מקצועית על קורס "יוזמים עסק". על כל שאלה שלי קיבלתי בדיוק את התשובה שרציתי לשמוע". 

​​​"מעוף נותנים מענה וידע בסיסי בכל עולם היזמות. הם לא מתמקדים באסטרטגיה אחת ואין אצלם שחור או לבן. הם מאמינים שכ​ל תחום צריך לבחור לעצמו את האסטרטגיה שמתאימה לו, או בעצם לנסות כל פעם לשווק ולקדם את העסק בצורה אחרת ולמצוא מה הדרך הטובה ביותר עבור העסק שלך".

"הקורס הועבר ע"י יועצת שיווק מדהימה, מקצועית וסבלנית, בצורה סוחפת ומעניינת. כל שיעור איתה היה מרתק ומלמד. היא גם ליוותה אותי באופן אישי בפגישות פרטניות, בנתה איתי תכנית שיווקית ,חזון ויעדים והכי חשוב - היא האמינה בי לאורך כל הדרך. הדבר הכי חשוב שבגללו בחרתי במעוף זאת הקבוצה. הקורס מועבר בקבוצה עם עוד יזמים שרוצים לעשות את מה שהם הכי אוהבים בחיים, ולעשות את זה בצורה הטובה ביותר. בעזרת הקבוצה קיבלתי המון חברים שתמכו בי לאורך כל הדרך ועד היום אנחנו בקשר. זה באמת מה שמעוף עבורי ואני חושבת שזה המון".