מידע על שירותי מעוף

מערך מעוף מפעיל מגוון של שירותים לרשות היזם / העסק, כולם במחירים המסובסדים על ידי הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה:

​​מיפוי ע​סקי 

צוות יועצים מיומן ומנוסה, הכולל אנשי מקצוע מתחומים שונים, ילווה אתכם באבחון מקצועי המותאם לצרכי המיזם/העסק. לאחר תהליך המיפוי העסקי, תיבנה עבורכם תכנית עבודה מותאמת אישית, ותופנו אל כלי הסיוע הממשלתיים המתאימים ביותר לצרכים העסקיים שלכם, כגון: ייעוץ וליווי עסקי, קורסים מקצועיים, סיוע במימון​ ועוד. 

שירותי ייעוץ 

הייעוץ העסקי ניתן באמצעות יועצים מנוסים הפועלים במגזר הפרטי, בתחומי התמחות מגוונים.
היתרון של מעוף הוא איכות ללא פשרות במחיר משתלם כתוצאה מההשתתפות במימון של הסוכנות לעסקים קטנים ובינונים במשרד הכלכלה והתעשייה. אופי ומשך הייעוץ מותאמים אישית לכל פונה בהתאם לצורכי העסק. 
דוגמאות לתחומי הייעוץ: 

​קור​סים והדרכות

סניפי מעוף​ מציעים לרשות בעלי העסקים והיזמים קורסים וסדנאות המותאמים ספציפית לצרכים של עסקים קטנים ובינוניים. בין הנושאים הנלמדים: שיווק דיגיטלי, קורס ליצואנים קטנים ומתחילים, מחשוב ואינטרנט, סחר אלקטרוני, ניהול פיננסי, גיוס משאבים, פרסום בפייסבוק, פרסום בגוגל ועוד. 

כמו כן, מערך מעוף מפעיל תכנית מיוחדת ליזמים ועסקים בתחילת דרכם: תוכנית "יוזמים עסק", המעניקה לעסק המתחיל את הידע וכלי עבודה להפוך רעיון ראשוני לעסק חי ומרוויח. הקורס כולל: הכולל הכנת תכנית עבודה, שיווק, פיננסים, מכירות, היבטים משפטיים בניהול העסק, תכנון עסקי ועוד. 

​מימון

אחד הגורמים המכריעים בחיי העסק הוא תזרים המזומנים והיכולת לגייס אשראי לפעילות השוטפת או לפיתוח העסק. ברחבי הארץ, פועלות מספר קרנות ייעודיות לתמיכה בעסקים ומתן הלוואות בתנאים מיטביים ובביטחונות שיקלו על העסק להשיג את האשראי.
במעוף תקבלו הסבר מקיף על מגוון הקרנות הפועלות בתחום, כמו הקרן בערבות מדינה, האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית​, קרנות הסוכנות היהודית ועוד. מומחי מערך מעוף יבחרו יחד אתכם את הקרן המתאימה לצרכים שלכם וילוו אתכם להגשת הטפסים הנדרשים לקרן שנבחרה, לפגישות עם הבודקים או הועדות של הקרן ולסיוע לקבלת הסכום המבוקש.

פרויקטים מיוחדים 

מעוף והסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים יוזמים ומפתחים פרוייקטים מיוחדים, חלקם בשיתוף משרדי ממשלה נוספים, על מנת לסייע למגזרים עם צרכים ייחודיים. בין התכניות שלנו: תכנית סיוע לעסקים על תוואי הרכבת הקלה​, מעבר צה"ל לנגב, פרויקט ספקי משרד הביטחון, תכנית מסחר מקוון ועוד.